Barva a velikost aury. Dozvíte se, jak se měří a co o vás vypovídají.

Já i můj manžel Jířa jsme „na cestě“ hledání sebe sama přes dvacet let. Na samotném začátku byla nespokojenost a opakující se životní situace. Svoje „lepší JÁ“ jsme hledali na seminářích, kurzech, přednáškách i exotických koncertech. Rozpouštěli jsme EGO, opakovali afirmace i mantry, odpouštěli i prosili o odpuštění, aplikovali klystýry, drželi půsty, stravovali se podle krevních skupin i ajurvédy, diagnostikovali se pomocí automatické kresby, cvičili jógu, praktikovali reiki. Až se TO stalo!

 

 

Kdo hledá, najde

Na jednom semináři nám byla změřena aura. V té době už jsem masírovala, učila jógu i reiki. Vnímala jsem barvy, obrazy, někdy celé části životních událostí druhých lidí. Ale jak moje jemné subjektivní vnímání dokázat, jak jej prokazatelně zprostředkovat ostatním lidem? Manžel je více technicky zaměřený, a tak jej měření aury jako diagnostická metoda velmi oslovilo. Vyhledali jsme pro nás ideální systém a… výsledek měření nás doslova šokoval. Zřetelně se ukázalo totiž to, na co jsme již pár let v našem vztahu naráželi – já jsem byla více orientovaná na jemnější energie od srdce směrem nahoru (intuice, vhledy, vnuknutí), manžel opačně, tedy více na zemitější energie od srdce směrem dolů (originalita, tvořivost a vůle). V praxi to u nás vypadalo tak, že já jsem něco vymyslela a Jířa to udělal. Ideální propojení:-). Ale! V osobním životě jsme tady každý sám za sebe. Potřebujeme mít v rovnováze cit i sílu, myšlení i konání. Skoro týden jsme nemluvili. Docházelo nám mnoho situací, kdy jsme se jeden na druhého zlobili. Když pominulo prvotní zděšení, následoval AHA efekt a nadšení. Waw!!! No a právě zde začala naše cesta s měřením aury. V USA jsme zakoupili přístroj a jali se měřit.

 

Někdo ji má malou a jiný zase velikou

Řeč je o auře, jemném biopoli, které bez výjimky všichni vyzařujeme. Velikost aury vytváří naše vnitřní spokojenost. V ní je zahrnuta spokojenost s tělem, partnerem, prací, místem, kde žijeme… Známe to všichni. Když nás něco štve, uvnitř sebe cítíme napětí, křížíme ruce před břichem, mračíme se. Toto napětí způsobuje, že se naše aura zmenšuje. A naopak, pokud jsme šťastní a spokojení, fyzické postavení těla je vzpřímené a naše tvář obvykle usměvavá.

 

Každý jsme originál

Jádrem našeho měření je základní barva aury, která definuje vlastnosti člověka. Tak například lidé s červenou základní barvou aury jsou soutěživí, orientovaní na vítězství a hlavně na fyzický výkon. Oranžoví bývají kreativní lidé například v reklamkách, ale i keramičky a organizátoři. Žlutí bývají obvykle učitelé nebo kouči, zelení zase milovníci přírody i ekologie. Modří bývají pečovatelé, „vrby“, záchranáři. Indigoví bývají umělci, ale i léčitelé. Fialoví zase bývají architekti, manažeři. Bílí duchovní učitelé i léčitelé. Dost často se lidé strojí do oblečení v barvě svojí základní barvy aury. Jsou pak jaksi v souladu sami se sebou. Tedy hlavně ti, kteří se mají rádi, kteří se přijali tak, jak jsou. Naší zkušeností je, že se základním naladěním se všichni rodíme. Nemáme jej měnit, ale „pouze“ přijmout a rozvíjet. Každý jsme jedinečný. A o to tu, zdá se, jde.

 

 

 

Celý článek vyšel v Pravém domácím časopisu č. 2018/05

 

Přečíst/koupit v digitální podobě

V papírové podobě k zakoupení u České pošty:

Tel: 800 300 302 nebo e-mail: postabo.prstc@cpost.cz​

 

O autorovi

Hanka Rakušanová

Hanka Rakušanová

Zanechat komentář