Chystáte se začít podnikat. 5 tipů, které byste měli mít na paměti.

Kalman Horvát
Napsal/a Kalman Horvát
S Michaelou Weissovou, další ženou, která má svou silnou misi, jsme se setkali v Praze na Malostranském náměstí v kavárně, ve které jsem si jako student přivydělával hrou na klavír. Uviděl jsem krásnou ženu, matku, bloggerku, certifikovanou instruktorku jógy a odbornici na léčivou stravu a bylinky. Krom toho vystudovala operní zpěv, má zkušenosti z korporátu i úspěšného podnikání. Jen jsem si říkal, co mi asi tato propagátorka života bez cukru řekne, až ji budu chtít pozvat na jahody s cukrem…

 

Míša v číslech

Poté co Míša prakticky 20 let hledala způsob, jak žít sama zdravý a smysluplný život, vložila své zkušenosti do e-booku, který obsahuje 233 stránek. Píše o svých zkušenostech blog, který navštěvovalo vloni 200 000 lidí měsíčně. 40 000 lidí souhlasilo s tím, že s ní chce být skrze pravidelný newsletter v kontaktu. Její facebooková stránka Slunečný život má přes 39 000 fanoušků.

Je mi sympatické, že Míša však rozhodně není žádnou fanatičkou, a těší mě, když při mém pozvání na jahody s jogurtem a cukrem prohlásí: „Koláčem od babičky nepohrdnu, i když je v něm trochu cukru. Sním ho s láskou.“ Sláva, to se mi líbí, pravý opak toho, co slýchávám od lidí, kteří se živí poradenstvím v oblasti zdraví a kteří jsou pro svou urputnost občas nazýváni bioteroristy.

 

Co by bylo, kdyby…

Mou oblíbenou otázkou, kterou kladu často sám sobě, když vidím nějakého zajímavého člověka a zajímavý projekt, je – Jaký by svět byl, kdyby tady nebyl tento člověk a to, co vymyslel? A je mi jasné, že kdyby se s námi Míša nedělila o zkušenosti ze svého sebeuzdravování a sebepoznávání, zřejmě by chyběla mnoha lidem. Její jedinečnost a přínos spočívá v tom, že vytvořila zcela unikátní přírodní systém, díky kterému se můžeme zbavit kvasinkové infekce.
Odborníků, kteří se specializují na toto téma, je spousta. Míša se od všech, které znám, liší svým nekompromisním přístupem. Nechce, abychom se zbavili kvasinkové infekce. Chce, abychom se jí zbavili TRVALE. Její jedinečný systém nám říká, co konkrétně dělat, kdy to dělat, jak to dělat a proč to dělat. Velmi jí záleží na tom, abychom bez zbytečných oklik a zklamání uspěli.

 

 

koukněte na:
Bloggerka Michaela Weissová – www.slunecnyzivot.cz
Autor článku Kalman Horvát – www.kalman.cz

 

Celý článek vyšel v Pravém domácím časopisu č. 2018/08

 

Přečíst/koupit v digitální podobě

V papírové podobě k zakoupení u České pošty:

Tel: 800 300 302 nebo e-mail: postabo.prstc@cpost.cz​

 

O autorovi

Kalman Horvát

Kalman Horvát

Zanechat komentář