Předplatné jen na prosinec

V prosinci jsme pro vás připravili několik variant předplatného. Vyberte si podle toho, jak to cítíte, jak se máte a nebo si prostě hoďte kostkou… 😉 Přejeme vám krásný čas Vánoc a konce roku.

 

Musíme si pomáhat 0 Kč

Jednou je líp, jednou hůř a i roční předplatné PDČ může být moc. A když jsou ty vánoce, nabízíme 10 předplatných za nabídnutou protislužbu nebo výrobek. Připište důvod/příběh, proč volíte tuto formu předplatného. (Platí do 20. 12. 2019, 10 vybraných jmen uveřejníme v předvečer Štědrého dne na našem fcb a pak v lednovém PDČ.) Zájemci, pište na casopis@pravydomaci.cz.

 

Máme vás rádi 590 Kč

12 čísel ročně stojí dohromady 816 Kč, vy nám ale dáváte důvěru platbou předem a my vám za to dáváme skoro čtyři čísla zdarma.

 

Jako obvykle 680 Kč

Cena, za kterou jste byli zvyklí si předplácet PDČ po celý rok 2018. V prosinci ji nemůžeme vynechat. Poštovné a dvě čísla máte od nás zdarma.

 

Fifty fifty 816 Kč

12 čísel ročně stojí dohromady 816 Kč a vy jste ochotni je zaplatit předem. To je skvělé. Tak máte od nás alespoň poštovné gratis!

 

Máte nás rádi 1890 Kč

Do našeho časopisu jste se zamilovali a chcete mu dát víc než běžný předplatitel. Wow! To se cení, a tak vám slibujeme navrch každý čtvrtrok zaslání nějakého smysluplného dárku v hodnotě minimálně 200 Kč – překvapení, na které se můžete těšit.

 

Jste jeden z našeho kmene 3800 Kč (nebo snad ještě víc?)

Stali jsme se součástí vašeho života a vy se cítíte být součástí redakce. Osobně se neznáme, ale víme, že vás pár takových je. Když nám to dáte vědět i v energii peněz, pošleme měsíčně 3 ks PDČ – pro vás a na další šíření, každý čtvrtrok dárek a k tomu pozvání na poradu PDČ, kde se poznáme a budete vážně jedním z nás. Zájemci, pište na casopis@pravydomaci.cz.

 

 

Nabídka je platná 1.-31 . 12. 2018

Varianta 2–5:  standardně lze objednat na webu České pošty nebo tel: 800 300 302. Pokud preferujete platbu pomocí mobilu/tabletu nebo platbu kartou, objednávejte na webu magaziny.cz

 

Varianta 1 a 6: pište na casopis@pravydomaci.cz

Digitální verze: Alza

Zanechat komentář