Rada pro radostné milování. Muži, uklízejte!

Richard Vojík
Napsal/a Richard Vojík
K dnešnímu článku mě inspirovala nedávná příhoda. Doufám, že vám pomůže osvětlit některé zvláštní chvíle ve vztahu, kdy se zničehonic začnete cítit bez zjevné příčiny nepříjemně.
Bylo to nějak takhle… Spali jsme s mou ženou v krásném hotelu, v příjemném místě. Pokoj byl zařízen ve stylu, který máme rádi, a postel přesně odpovídala našim požadavkům. Vše perfektně naklizené. Rád využívám podobné služby, dovolí mi to plně se soustředit jen na to, co opravdu chci dělat, do mých myšlenek rušivě nezasahuje nedostavěný dům, v kterém teď s Haničkou bydlíme.

 

 

Na vlně ženských emocí

Díky tomu jsme nemuseli dělat nic zvláštního a vše se dělo velmi přirozeně. Stačilo se jen zaměřit na sebe navzájem a lásku, která mezi námi probleskovala. Hanka i bez mého přemlouvání sáhla po krásných sexy červených upnutých šatech. Celý den pak byla velmi dobře naladěná, sama od sebe mi dávala dost divoké nabídky a zkoušela moje hranice. A to vše v obchodech, při nákupu polštářků či na pumpě při čerpání.

ŽENA MILUJE RUŠIT MUŽE, ROZHODIT HO Z ROVNOVÁHY, ZLOBIT HO …

 TEN, KTERÝ TO USTOJÍ, JE KRÁL.“

Proč zkoušela moji hranici? Tuto otázku si nejspíš klade spousta mužů. Normální muž často nechápe, proč žena potřebuje testovat jeho zaměřenost, proč ho raději nepodpoří. Pro muže je těžké cítit všechny její emoce. Mužům vyhovuje zacílenost, nedokážou se vyznat ve spleti ženských emocí. Ženy, pokud mají pocit bezpečí, milují, když si mohou dovolit se emočně uvolnit. Prostě jen tak úžasně plynout po partnerovi, věcech, nákupech, pocitech a kdoví po čem ještě. Šťastná žena dokáže během velmi krátké doby prožít velké množství různých emocí. A je to tak správně. Je třeba si uvědomit, že mužský a ženský svět se v mnoha věcech liší, a neměl by jeden na druhého tlačit, pokud chceme, aby v něm nechyběla láska, vášeň a hloubka vztahu. Pokud bychom po ženě chtěli, aby byla zacílená, kazíme si tím polaritu. Je třeba rozdílnost přijmout a naučit se jí využívat.

 

 

Celý článek vyšel v Pravém domácím časopisu č. 2018/10

 

Přečíst/koupit v digitální podobě

V papírové podobě k zakoupení u České pošty:

Tel: 800 300 302 nebo e-mail: postabo.prstc@cpost.cz​

 

O autorovi

Richard Vojík

Richard Vojík

Zanechat komentář