Vyladěné milování…pár tipů pro udržení vášně ve vztahu

Napsal/a Pravý Domácí
Po malé přestávce pokračujeme v našem partnerském seriálu. Naposledy jsme mluvili o základech vědomého milování, vzpomínáte? Pojďme pokračovat, mám pro vás pár tipů, jak vaše intimní chvilky vylepšit a tím ještě více prohloubit váš vztah.

 

 

Učinit ženu šťastnou

Naučit se sex je těžké, protože každá žena má úplně jinou vibraci, miluje úplně jiný typ doteku, který ji uvádí do božských sfér. Další věcí je, že všechno je spojené s její periodou a spoustou dalšího – s emocemi, s tím, jak je zrovna uvolněná, jak vám věří, jak bezpečně se cítí v daném prostoru, hlavně nakolik jste přítomný a nakolik se do ní dokážete vcítit. Udělat ženu šťastnou je velmi, velmi složité a ne vždycky se to dokáže zopakovat.

 

Chytit správný rytmus

Pro nás muže je důležité umět se naladit na rytmus ženy a správně ji uvolnit do divokosti. Když si představíte velký zvon, který je těžký a vy ho chcete rozkývat, aby vydal krásný zvuk, musíte začít pomalu a synchronně. Jemně se naladit na jeho rytmus. Stejné je to se ženou. Nalaďte se na její emoce a to, co právě cítí. Tím, jak ji vnímáte a dýcháte s ní synchronně, dochází k rozkývání jejího „zvonu“. Když se nějakou dobu, klidně půl hodiny, vlníte spolu, dáte čas tomu, aby se zvon opravdu rozhýbal a „začal zvonit“. Její tělo je nabité orgastickou energií. Podstatné je, že rytmus milování určuje žena. To ona řídí, jak se věci dějí, on zase, co se děje. Muž nikdy nevytváří rychlejší pohyb.

 

 

 

Celý článek vyšel v Pravém domácím časopisu č. 2018/04

 

Přečíst/koupit v digitální podobě

V papírové podobě k zakoupení u České pošty:

Tel: 800 300 302 nebo e-mail: postabo.prstc@cpost.cz​

 

 

O autorovi

Pravý Domácí

Zanechat komentář

Pravý domácí hithit

Chceme zlepšit Pravý domácí časopis a rozhodli jsme se zkusit se obrátit na pomoc našeho kmene. Pokud se vám náš časopis líbí a myslíte si, že to má smysl, budeme moc rádi, když náš podpoříte na HITHIT.